Domů / Novinky / Sudy, sudy a zase ty sudy…
Výrobci
PROVOZNÍ INFORMACE

Attack HK Shop

& Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba:
 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu


obchodní tým Attack a Plastic Planet

email: shop@attack-kits.eu

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Sudy, sudy a zase ty sudy…

Sudy, sudy a zase ty sudy… - Attack-kits.eu    Další z reedice našich resinových sad je sada sudů a kanystrů v měřítku 1/72. V sadě najdete dohromady 16 sudů ve třech různých provedení plus čtyři ze shora otevřené sudy. Dále sada obsahuje 10 detailně zpracovaných kanystrů.

Sudy, sudy a zase ty sudy…

Další z reedice našich resinových sad je sada sudů a kanystrů v měřítku 1/72. V sadě najdete dohromady 16 sudů ve třech různých provedení plus čtyři ze shora otevřené sudy. Dále sada obsahuje 10 detailně zpracovaných kanystrů. 

Motorizace armád během druhé světové války s sebou přinesla potřebu dopravy a skladování velkého množství paliva a olejů. Bylo to prakticky jedno, zda šlo o tank, obrněný vůz či náklaďák anebo motorku, zkrátka všechna tato vozidla spotřebovala neuvěřitelné množství benzínu. 

Také mnoho bitev bylo ovlivněno nedostatkem paliva či snahou získat protivníkovy zásoby. Proto se nemůžeme divit, že vedle cisteren nacházíme na mnoha archivních fotografiích z druhé světové války sudy a kanystry, které si bojové, ale i týlové jednotky s sebou vezly. Další informace najdete na našem blogu.